Op locaties in heel Nederland geven gecertificeerde icc-trainers de cursus. Deze trainers onderhouden ook de netwerken waarin cultuurcoƶrdinatoren en cultuuraanbieders elkaar ontmoeten. Wil je je aanmelden voor de cursus of heb je vragen? Hier vind je de contactgegevens van de cursuslocatie in jouw gemeente of provincie.

Staat jouw locatie er niet bij? Stuur de contactgegevens en weblink naar kirstenvogd@lkca.nl.

Groningen

Kunst en Cultuur (Boterdiep 117-5 in Groningen
Jeffrey Deelman | jeffrey@kunstencultuur.nl | 050 - 721 08 40
Meer informatie

Friesland

Keunstwurk (Wissesdwinger 1, Leeuwarden)
Daniëlle van Peer | info@keunstwurk.nl | 058 - 234 34 34
Meer informatie

Akte 2 (Westersingel 29, Sneek)
Annemarie van der Reijden | a.vdreijden@akte2.nl | 0515 - 43 14 00
Meer informatie

Drenthe

Kunst en Cultuur (Dr. Nassaulaan 5, Assen)
Jeffrey Deelman | jeffrey@kunstencultuur.nl | 050 - 721 08 40 
Meer informatie

De Kunstbeweging (Noorderplein 101, Emmen)
Mark Wester | mark.wester@dekunstbeweging.nl | 0591 - 23 00 01
Meer informatie

Overijssel

Cultuureducatie Enschede (Langestraat 56, Enschede)
Collin Vaneker | info@cultuureducatie-enschede.nl | 06 - 215 674 44
Meer informatie

Quintus (Vloeddijk 38, Kampen)
Mariëlle van Zanten | m.vanzanten@quintus.nl | 038 - 337 12 00
Meer informatie

Rijnbrink (Van Alphenstraat 11, Nijverdal)
Saskia Endeman | campus@rijnbrink.nl | 088 - 197 03 17
Meer informatie

Stadkamer Zwolle (Zeven Alleetjes 1a, Zwolle)
cultuureducatie@stadkamer.nl | 038 - 421 72 78
Meer informatie

Flevoland

Collage (Randstad 20-31, Almere)
info@collage-almere.nl | 036 - 540 63 91
Meer informatie

FleCk (Agorabaan 3, Lelystad)
info@cultuureducatieflevoland.nl | 0320 - 22 15 24
Meer informatie

Gelderland

Cultuurwijzer (Nieuwstraat 377, Apeldoorn)
Anja Fasen | a.fasen@gigant.nl | 055 - 521 39 67
Meer informatie

CultuurCollege (Vossenstraat 6, Arnhem)
Jolanda Kosman | jolandakosman@cultuurcollege.nl | 026 - 351 47 11
Meer informatie

Rijnbrink (Zeelandsingel 40, Arnhem)
Saskia Endeman | campus@rijnbrink.nl | 088 - 197 03 17
Meer informatie

Cultuurplein Noord Veluwe (Griftstraat 8, Heerde)
onderwijs@cultuurpleinnoordveluwe.nl | 0578 - 76 01 00
Meer informatie

Utrecht

Kunst Centraal (Fruitweg 48, Bunnik)
Angelique Groen | angelique.groen@kunstcentraal.nl | 030 - 659 55 20
Linda de Roos | linda.de.roos@kunstcentraal.nl | 030 - 659 55 20
Meer informatie

UCK (Domplein 4, Utrecht)
cultuuronderwijs@uck.nl | 030 233 99 33
Meer informatie

Noord-Holland

Mocca Academy (Baarsjesweg 224, Amsterdam)
Ben Hekkema | bhekkema@mocca-amsterdam.nl | 020 - 620 95 67
Meer informatie

Plein C (Nieuwe Gracht 45-47, Haarlem)
Edith Ploeg | info@pleinc.nl | 023 - 792 00 40
Meer informatie

Zuid-Holland

Cultuurschakel (Prinsegracht 27, Den Haag)
Marjolein de Heer | marjoleindeheer@cultuurschakel.nl | 06 - 469 416 42 (praktisch)
Gerbry Junte | gerbryjunte@cultuurschakel.nl | 06 - 469 410 27 (inhoudelijk)
Pauline Verhallen | paulineverhallen@cultuurschakel.nl | 06 - 469 416 64 (inhoudelijk)
Meer informatie

Cultuureducatiegroep (Oude Vest 45a, Leiden)
Sarah Broekhoven | educatie@cultuureducatiegroep.nl | 071 - 516 85 88
Meer informatie

Westland Cultuurweb (Zuideinde 12, Naaldwijk)
Ilona Rozenboom | irozenboom@westlandcultuurweb.nl | 0174 - 23 70 45
Meer informatie

Kunstgebouw (Broekmolenweg 20, Rijswijk)
academie@kunstgebouw.nl | 015 - 215 45 15
Meer informatie

KCR (Het Gele Gebouw, 4e etage, Zomerhofstraat 88, Rotterdam)
Wil Walvis | w.walvis@kc-r.nl | 010 - 268 03 86
Meer informatie

Zeeland

Cultuurkwadraat (Kuiperspoort 12, Middelburg)
info@cultuurkwadraat.nl | 0118 - 41 49 28
Meer informatie

Noord-Brabant

CultuurStation (Torenallee 20 (Gebouw Videolab), Eindhoven)
Beppie Remmits | beppie.remmits@cultuurstation.nl | 06 - 126 639 49
Meer informatie

Limburg

Kaleidoscoop Cultuureducatie (Herbenusstraat 89, Maastricht)
Danee Klever | info@kaleidoscoop.net | 043 - 350 56 64
Meer informatie

Sien Academie (Kerkstraat 32, Panningen)
info@bijsien.nl | 088 - 730 74 00
Meer informatie

contact

Eveline Simons
naamEveline SimonsfunctieTeamassistent cultuureducatietelefoonnummer030 711 51 86e-mailEvelineSimons@lkca.nl
Eeke Wervers
naamEeke WerversfunctieSpecialist cultuureducatietelefoonnummer030 711 51 37e-mailEekeWervers@lkca.nl