Waar wordt de icc-cursus gegeven?

Vind hier de contactgegevens van alle cursuslocaties
De gecertificeerde icc-trainers onderhouden ook de netwerken waarin cultuurcoördinatoren en cultuuraanbieders elkaar ontmoeten. Wil je je aanmelden voor de cursus of heb je vragen? Neem contact op met de cursuslocatie in jouw gemeente of provincie.
Gepubliceerd:
Deel dit artikel

Staat jouw locatie er niet bij? Stuur de contactgegevens en weblink naar kirstenvogd@lkca.nl.

Groningen

Kunst en Cultuur
Boterdiep 117-5, Groningen
Jeffrey Deelman | jeffrey@kunstencultuur.nl
050 – 721 08 40

Friesland

Keunstwurk
Wissesdwinger 1, Leeuwarden
Daniëlle van Peer | info@keunstwurk.nl
058 – 234 34 34

Akte 2
Westersingel 29, Sneek
Annemarie van der Reijden | a.vdreijden@akte2.nl
0515 – 43 14 00

Drenthe

Kunst en Cultuur
Dr. Nassaulaan 5, Assen
Jeffrey Deelman | jeffrey@kunstencultuur.nl
050 – 721 08 40

De Kunstbeweging
Noorderplein 101, Emmen
Mark Wester | mark.wester@dekunstbeweging.nl
0591 – 23 00 01

Overijssel

Cultuureducatie Enschede
Langestraat 56, Enschede
Collin Vaneker | info@cultuureducatie-enschede.nl
06 – 215 674 44

Quintus
Vloeddijk 38, Kampen
Mariëlle van Zanten | m.vanzanten@quintus.nl
038 – 337 12 00

Rijnbrink
Van Alphenstraat 11, Nijverdal
Saskia Endeman | campus@rijnbrink.nl
088 – 197 03 17

Stadkamer Zwolle
Zeven Alleetjes 1a, Zwolle
cultuureducatie@stadkamer.nl
038 – 421 72 78

Flevoland

Collage
Randstad 20-31, Almere
info@collage-almere.nl
036 – 540 63 91

FleCk
Agorabaan 3, Lelystad
info@cultuureducatieflevoland.nl
0320 – 22 15 24

Gelderland

Cultuurwijzer
Nieuwstraat 377, Apeldoorn
Anja Fasen | a.fasen@gigant.nl
055 – 521 39 67

CultuurCollege
Vossenstraat 6, Arnhem
Jolanda Kosman | jolandakosman@cultuurcollege.nl
026 – 351 47 11

Rijnbrink
Zeelandsingel 40, Arnhem
Saskia Endeman | campus@rijnbrink.nl
088 – 197 03 17

Cultuurplein Noord Veluwe
Griftstraat 8, Heerde
onderwijs@cultuurpleinnoordveluwe.nl
0578 – 76 01 00

Utrecht

Kunst Centraal
Fruitweg 48, Bunnik
Angelique Groen | angelique.groen@kunstcentraal.nl
030 – 659 55 20
Linda de Roos | linda.de.roos@kunstcentraal.nl
030 – 659 55 20

 

Pabo Hogeschool Utrecht
Padualaan 97, Utrecht
Lydia Schröder | lydia.schroder@hu.nl
Nanda Talsma | nanda.talsma@hu.nl
In het post HBO traject ‘Music 4 the Millions’ kan je als leerkracht het certificaat Vakspecialist muziek en/of het certificaat Intern Cultuurcoördinator (ICC) behalen.

Noord-Holland

Mocca Academy
Baarsjesweg 224, Amsterdam
Ben Hekkema | bhekkema@mocca-amsterdam.nl
020 – 620 95 67

Plein C
Nieuwe Gracht 45-47, Haarlem
Edith Ploeg | info@pleinc.nl
023 – 792 00 40

Zuid-Holland

Cultuurschakel
Prinsegracht 27, Den Haag
Marjolein de Heer | marjoleindeheer@cultuurschakel.nl
06 – 469 416 42 (praktisch)
Gerbry Junte | gerbryjunte@cultuurschakel.nl
06 – 469 410 27 (inhoudelijk)
Pauline Verhallen | paulineverhallen@cultuurschakel.nl
06 – 469 416 64 (inhoudelijk)

Servicebureau Onderwijs & Cultuur
Noordendijk 148, Dordrecht
Lilianne Eijkelenkamp | lilianne@onderwijs-cultuur.nl
088 – 888 53 09

Driestar Educatief
Burgemeester Jamessingel 2, Gouda
Winnie Verbeek | w.p.verbeek@driestar-educatief.nl
0182 – 76 05 75

Cultuureducatiegroep
Oude Vest 45a, Leiden
Sarah Broekhoven | educatie@cultuureducatiegroep.nl
071 – 516 85 88

Westland Cultuurweb
Zuideinde 12, Naaldwijk
Ilona Rozenboom | irozenboom@westlandcultuurweb.nl
0174 – 23 70 45

Kunstgebouw
Broekmolenweg 20, Rijswijk
academie@kunstgebouw.nl
015 – 215 45 15

Trias centrum voor de kunsten
Cor Ruysstraat 2, Rijswijk
Laurie Mielen | lauriemielen@stichting-trias.nl
070 – 396 92 66

KCR
Het Gele Gebouw, 4e etage
Zomerhofstraat 88, Rotterdam
Wil Walvis | w.walvis@kc-r.nl
010 – 268 03 86

Zeeland

Cultuurkwadraat
Kuiperspoort 12, Middelburg
info@cultuurkwadraat.nl
0118 – 41 49 28

Noord-Brabant

Nieuwe Veste
Molenstraat 6, Breda
Lizet van Beek | l.van.beek@nieuweveste.nl
076 – 200 32 00
Yvonne van der Ham | y.van.der.ham@nieuweveste.nl
076 – 200 32 00

CultuurStation
Torenallee 20 (Gebouw Videolab), Eindhoven
Beppie Remmits | beppie.remmits@cultuurstation.nl
06 – 126 639 49

De Kempel Hogeschool
Deurneseweg 11, Helmond
Yolanda Konincks | y.konincks@kempel.nl
0492 – 51 44 00

Limburg

Kaleidoscoop Cultuureducatie
Herbenusstraat 89, Maastricht
Danee Klever | info@kaleidoscoop.net
043 – 350 56 64

Sien Academie
Kerkstraat 32, Panningen
info@bijsien.nl
088 – 730 74 00

Vond je dit artikel interessant?

Gemiddelde 0 / 5. totaal 0

Reageer

Uw bericht kan gewijzigd worden door de beheerder
Reacties (0)