Cultuur en participatie
Betaald werk
De EventHands-aanpak richt zich op kwetsbare jongeren van 16 tot 24 jaar die er niet in slagen om zelfstandig de stap te zetten naar maatschappelijke en arbeidsparticipatie. Binnen de aanpak wordt cultuurparticipatie als hulpmiddel ingezet voor persoonlijke en professionele ontwikkeling. Jongeren helpen onder professionele begeleiding in de uitvoering van diverse festivals. Via individuele coaching en groepsbegeleiding ontwikkelen jongeren kennis en vaardigheden die hiervoor nodig zijn en zetten zo de stap naar scholing en/of arbeidsmarkt.
Dagbesteding
Muziekcentrum Eiwerk in Amsterdam organiseert muziekworkshops door professionele musici voor mensen die psychisch of maatschappelijk kwetsbaar zijn.
Atelier 276 in Grave organiseert dagbesteding met beeldende kunst voor en met mensen met NAH (Niet Aangeboren Hersenletsel), psychiatrische problematiek, mensen in de begin fase van dementie of een andere functiebeperking.
Reageer (je reactie verschijnt na goedkeuring, vanwege spam)