Landkaart amateurkunstondersteuning

Ondersteuning van amateurkunst(groepen) is zowel landelijk, provinciaal als lokaal georganiseerd. Ook zijn er disciplinegerichte bonden en koepels. Op deze landkaart vind je alle niet-commerciële organisaties gericht op de ondersteuning van amateurkunst. Door middel van de filters vind je de ondersteuners die actief zijn in jouw regio en/of discipline.

Organisaties

  • Acrobatische Dans Sport Bond Nederland (ADSBN) (Utrecht)
  • Aphion (Doetinchem)
  • Art-Fact (Tilburg)
  • ART4U (Bergeijk)
  • Artiance Alkmaar (Alkmaar)
  • Auteursbond (Amsterdam)
  • BALK (Dordrecht)
  • Bon van koren in Groningen (Oude Pekela)
  • Bond van Christelijke Gereformeerde Zangverenigingen (GCGZN) (Opperdoes)
  • Bond van Zangkoren Friesland (BZKF) (Waadhoeke)
  • Bond voor zangkoren Noord Holland (BZNH) (Grootebroek)
  • Bosse Nova (Den Bosch)
  • Brabantse muziekbond (BBM) (Tilburg)
  • Buurtsportcoach Meppel (Meppel)
  • BVKID (Gieten)
  • BvODI (Den Haag)
  • BVSL (Grootebroek)
  • Centrum voor amateurkunst Leiden/BplusC (Leiden)
  • Centrum voor de kunsten Spijkenisse (Nissewaard)
  • CineLOVA (Schimmert)
  • Circuspunt (Utrecht)
  • CKC-Zoetermeer (Zoetermeer)
  • CKE (Eindhoven)
  • Code-Music (Waddinxveen)
  • Contactraad cultuur Goirle (Goirle)
  • Crafts Council Nederland (Utrecht)
  • Crea Hengelo (Oyfo) (Hengelo)
  • Cultura-ede (Ede)
  • Culturcoach Hellendoorn (Hellendoorn)
  • Cultuur Compaan (Roosendaal)
  • Cultuur concreet (Rotterdam)
  • Cultuur kwartier Sneek (met Akte2 als onderdeel) (Sneek)
  • Cultuur Oldenzaal en Enschede (Oldenzaal)
  • Cultuur Oost (Arnhem)
  • Cultuur Verbindt Roosendaal (Roosendaal)
  • Cultuurbedrijf Bergen op Zoom (Bergen op Zoom)
  • Cultuurbedrijf Noordoostpolder (Noordoostpolder)
  • Cultuurbedrijf RIQQ (Dieren)
  • Cultuurcoach Almelo, Dinkelland en Tubbergen (Almelo)
  • Cultuurcoach Borger Odoorn (Borger Odoorn)
  • Cultuurcoach Dalfsen (Dalfsen)
  • Cultuurcoach Echt-Susteren via Menswel (Echt-Susteren)
  • Cultuurcoach Enschede (Enschede)
  • Cultuurcoach Haaksbergen, Borne, Twenterand, Wierden, Raalte en Olst-Wijhe (Olst-Wijhe)
  • Cultuurcoach Hengelo (Hengelo)
  • Cultuurcoach Hogeland (Hogeland)
  • Cultuurcoach Kampen (Kampen)
  • Cultuurcoach Losser (Losser)
  • Cultuurcoach Midden-Groningen via Kielzorg (Hoogezand)
  • Cultuurcoach Molenlanden (Molenlanden)
  • Cultuurcoach Noordenveld (Noordenveld)
  • Cultuurcoach Oldambt (Oldambt)
  • Cultuurcoach Oosterhout (Oosterhout)
  • Cultuurcoach Oudewater (Oudewater)
  • Cultuurcoach Raalte (Raalte)
  • Cultuurcoach Rijssen-Holten (Rijssen-Holten)
  • Cultuurcoach Steenwijkerland (Steenwijkerland)
  • Cultuurcoach Utrechtse Heuvelrug (Doorn)
  • Cultuurcoach Veenendaal (Veenendaal)
  • Cultuurcoach Venlo (Venlo)
  • Cultuurcoach Westerkwartier (Westerkwartier)
  • Cultuurcoach Westerveld (Westerveld)
  • Cultuurcoach Wijk bij Duurstede (Doorn)
  • Cultuurcoaches bij samenwerkingsorganisatie de Wolden Hoogenveen (Hoogenveen)
  • Cultuurcoaches Deventer (Deventer)
  • Cultuurcoaches Gorinchem (Gorinchem)
  • Cultuurcoaches Tynaarlo (Tynaarlo)
  • Cultuurcoaches Zwolle (Zwolle)
  • Cultuurconnectie (Utrecht)
  • Cultuurhuis Heemskerk (Heemskerk)
  • Cultuurkust (Harderwijk)
  • Cultuurmakelaar bij Platform Amateurkunst Apeldoorn (via gigant) (Apeldoorn)
  • Cultuurmakelaar Hof van Twente (Hof van Twente)
  • Cultuurplatform KHABBAZ (Alphen aan de Rijn)
  • Cultuurplein Noord-Veluwe (Heerde)
  • Cultuurpunt Aalsmeer (Aalsmeer)
  • Cultuurschakel (Den Haag)
  • Cultuurweb (Westland)
  • Dance and the Child international – DaCi (Breda)
  • Dansbelang (Vught)
  • Danslink (Amsterdam)
  • De Kubus (Lelystad)
  • De Kunst Collega's (Roermond)
  • De Kunstbeweging (Emmen)
  • De Landelijke Spingroep (Heinkenszand)
  • De Meerpaal (Dronten)
  • De Muzen (Veenendaal)
  • De Zeeuwse Muziekbond (ZMB) (Dreischor)
  • DeDansPunt (Tilburg)
  • Dukebox (Den Bosch)
  • Dutch Dans Sport (DDS) (Eersel)
  • Fagotnetwerk (Amersfoort)
  • FASO (Paterswolde)
  • Federatie van Limburgse Mandoline Verenigingen (Stein)
  • FFGN (Schagen)
  • Filmalot (Vlissingen)
  • Flutonicon (Zaandam)
  • Fluxus (Zaanstad)
  • Fotobond Afdeling Transijssel (Deventer)
  • Fotobond Brabant Oost (Erp)
  • Fotobond Kennemerland (Haarlem)
  • Friese jazzfederatie: (Opsterland)
  • Friesland Pop (Leeuwarden)
  • Gouda - Netwerk amateurkunst/cultuurhuis Garenspinnerij (Gouda)
  • H19 (Oosterhout)
  • Harp Vereniging Nederland (HVN) (Landsmeer)
  • Hart-Haarlem (Haarlem)
  • Het Nederlandse Pijpersgilde (Nieuwerkerk aan den IJssel)
  • High-Five (Nissewaard)
  • Hip Hop Unite Netherlands (Den Bosch)
  • HofTheater (Raalte)
  • Holland Harmony (Tiel)
  • Huis van de Kerkmuziek (Amersfoort)
  • Huis van de kunsten Limburg (Roermond)
  • Huis van Puck (Arnhem)
  • Huis73 (Den Bosch)
  • Huismuziek (Arnhem)
  • IVAK (Appingedam)
  • KBZON (Helmond)
  • Kenniscentrum Immaterieel Erfgoed Nederland (KIEN) (Arnhem)
  • Keunstwurk (Leeuwarden)
  • KNMO (Utrecht)
  • KNZV (Zoetermeer)
  • Koninklijk Nederlands Zangersverbond - Limburg (KNVZ-Limburg) (Maastricht)
  • Koninklijke Christelijke ZangersBond (KCZB) (Voorschoten)
  • Koornetwerk Nederland (Utrecht)
  • KultuurLoket (Groningen)
  • Kunst Kwartier (Helmond)
  • Kunstcircuit (Deventer)
  • Kunstgebouw (Rijswijk)
  • Kunstkade (Leeuwarden)
  • KunstLink (Lelystad)
  • Kunstloc Brabant (Tilburg)
  • Landelijke Organisatie van Kantkunst (LOKK) (Oostzaan)
  • Limburgse bond muziekgezelschappen (Roermond)
  • Limburgse bond van tamboerkorpsen (Roggel)
  • LOVOK (Geldrop)
  • MerkWaardig (Veghel)
  • Mijn Kunst Club (Roermond)
  • Musidesk Rijnbrink (Deventer)
  • Muzehof (Zutphen)
  • Muzelinck (Oss)
  • Muziekbond Gelderland Flevoland (MBGF) (Oldebroek)
  • Muziekbond Groningen en Drenthe (Assen)
  • Muziekorganisatie Noord-Holland Utrecht (Amsterdam)
  • Nationale Associatie voor Beeldend Kunstenaars (NABK) (Raamdonksveer)
  • Nederlands Fluit Genootschap (NFG) (Nunspeet)
  • Nederlands Hooristen Genootschap (NHG) (Zoetermeer)
  • Nederlands Verluchters- en Calligrafengilde (Vijfhuizen)
  • Nederlandse Algemene Danssport Bond (NABD) (Den Haag)
  • Nederlandse Danssport Organisatie (Den Haag)
  • Nederlandse Kostuumvereniging (Amsterdam)
  • Nederlandse Kring van Beeldhouwers (Amsterdam)
  • Nederlandse Organisatie Voor Accordeon en Mondharmoica (NOVAM) (Nieuw-Beijerland)
  • Nederlandse vakgroep keramisten (Oss)
  • Nederlandse Vereniging voor Beeld en Geluid (NVBG) (Oosterhout)
  • Nederlandse Vereniging voor het Poppenspel (NVP) (Hilversum)
  • Nederlandse Vereniging voor Papierknipkunst (NVVP) (Epe)
  • Nieuw Geneco (Amsterdam)
  • Nieuwe Nobelaer (Etten-Leur)
  • Nieuwe Veste (Breda)
  • NOVA Midden Nederland (NMN) (Heerde)
  • NOVA NOORD (Assen)
  • NOVA Noord-Brabant ’80 (NB’80) (Den Bosch)
  • NSGV (Rotterdam)
  • NVvMO (Zuidland)
  • Organisatie van Muziekverenigingen Fryslan (Lemmer)
  • Origami Sociëteit Nederland (OSN) (Utrecht)
  • Overijsselse bond van Muziekverenigingen (OBM) (Tubbergen)
  • Panfluitvereniging (Apeldoorn)
  • Phoenix cultuur (Veghel)
  • Platform Amateurkunst Amersfoort (onderdeel van Scholen in de Kunst) (Amersfoort)
  • Podium bloos (Breda)
  • Pop aan zee (Middelburg)
  • POPnl (Amsterdam)
  • Quiltersgilde (Nijkerk)
  • Quintus Kampen (Kampen)
  • Radius (Etten-Leur)
  • RegioCultuurCentrum Idea (Soest)
  • Rijnbrink groep (Deventer)
  • Schrijven Online (Zeist)
  • Scriptores (Dongen)
  • SESAM (Apeldoorn)
  • Shanty Nederland (Putten)
  • Stadkamer Zwolle (Zwolle)
  • Staf/Iepen DoEk (Leeuwarden)
  • Stichting Beeldende vrijekunst (Tilburg)
  • Stichting Beeldende Vrijetijdskunst (NB) (Tilburg)
  • Stichting Culturele staten (Bolsward)
  • Stichting DanZee (Vlissingen)
  • Stichting Handboekbinden (Den Haag)
  • Stichting Interdans (Rotterdam)
  • Stichting Koorplein (Schijndel)
  • Stichting Kunst en cultuur (Assen)
  • Stichting Kunstweek (Raamdonksveer)
  • Stichting Levende Folklore (Damwoude)
  • Stichting Lezen (Amsterdam)
  • Stichting Maestro (Tilburg)
  • Stichting Mooiwerk (Schiedam)
  • Stichting Rolstoeldansen Nederland (SRN) (Amstelveen)
  • Stichting Spinselz (Maarssen)
  • Stichting Stimulering Amateur Schilderkunst (SAS) (Amsterdam)
  • STIDOC (Almere)
  • SVN (Amsterdam)
  • Toneelhuis LFA (Roermond)
  • Tulp (Amstelveen)
  • Uthuus (Olst-Wijhe)
  • Vereniging Ongekend Talent (Breda)
  • Vereniging Toonkunst Nederland (Helmond)
  • Vereniging van Botanisch Kunstenaars Nederland (Bleiswijk)
  • Vereniging van Nederlandse Emailleurs (VNE) (Nootdorp)
  • Verenigingsloket (Sittard)
  • VNK Limburg (Roermond)
  • Volksdansvereniging NVS (Haren)
  • VONKC - theater (Vught)
  • Vrouwen van Nu: Kennisnetwerk Textiel (Den Haag)
  • Weefnetwerk (Culemborg)
  • Welzijn West-betuwe (Geldermalsen)
  • Z-B Planbureau en bibliotheek (Middelburg)
  • Zeeuwse Organisatie van audioVisuele Amateurs (ZEEVA) (Breskens)
  • ZIMIHC (Utrecht)
  • Zuid-Hollandse bond van muziekgezelschappen (Spijkernisse)