Chantal de Bonth neemt na 19 jaar afscheid van LKCA

‘Enorm betrokken bij LKCA en het werkveld’
Bijgewerkt op:
Gepubliceerd:
Deel dit artikel
Chantal de Bonth, manager cultuureducatie, heeft besloten om haar loopbaan buiten LKCA voort te zetten. Marije van Sichem neemt haar managementtaken tijdelijk over.

Chantal startte haar loopbaan als docent klarinet en dirigent van jeugdorkesten, maar kwam al snel in beleids- en adviesfuncties terecht. In 2008 werd ze, naast afdelingshoofd muziek bij een kunstencentrum, parttime beleidsmedewerker amateurkunst bij Kunstfactor, een voorganger van LKCA. In 2013 zette ze haar loopbaan voort als senior specialist cultuureducatie bij LKCA.  

Vanaf 2022 was ze manager cultuureducatie en lid van het managementteam. Over haar tijd bij LKCA zegt ze zelf: ‘Het werk bij LKCA heeft me veel gebracht, en ik kijk met trots terug op alles wat we samen hebben bereikt, maar het is tijd voor een volgende stap.’

Portretfoto van Chantal de Bonth-Vromans, tot 2024 manager cultuureducatie en lid van het MT bij LKCA.

Verbindend, creatief en talentvol zijn woorden die de 19 jaar van Chantal bij LKCA kenmerken. Chantal is een inspirerende leidinggevende en sterk in het verbinden van mensen en netwerken. Ze was onder meer een van de drijvende krachten achter de ontwikkeling van de cultuureducatie-trainingen, de gebundelde netwerkdagen en de online LKCAteliers. We waarderen haar gedrevenheid om de positie en kwaliteit van binnen- en buitenschoolse cultuureducatie te verbeteren. Ze zal gemist worden bij LKCA.

We bedanken Chantal voor haar enorme inzet en betrokkenheid bij LKCA en ons werkveld en wensen haar veel succes in de toekomst.

Marije van Sichem gestart als manager a.i.

Marije van Sichem is gestart als tijdelijke manager voor het team cultuureducatie. Marije zal de komende maanden de continuïteit waarborgen, wat ons de tijd geeft om een geschikte vaste opvolger vinden.

Marije heeft ruim 20 jaar ervaring met lijnmanagementfuncties, teamontwikkeling en verandertrajecten bij bedrijven en overheden, zoals Achmea, VGZ, de Belastingdienst, het Rijksinstituut voor Volksgezondheid & Milieu (RIVM) en het Instituut voor Mijnbouwschade Groningen (IMG).

Vond je dit artikel interessant?

Gemiddelde 0 / 5. totaal 0

Reageer (je reactie verschijnt na goedkeuring, vanwege spam)

Reacties (1)
Hans Heimans 17-03-2026

Tot oktober 2014 was ik collega van Chantal en bewaar goede herinneringen aan onze samenwerking. Wat is je volgende stap Chantal? Hoe dan ook veel succes. Groet, Hans Heimans

reageer
Chantal de Bonth 20-03-2026

Dag Hans,

Wat een leuk bericht, ik heb ook goede herinneringen aan die tijd!

Ik ben werkzaam als interim manager en strategisch adviseur in de kunst en cultuursector en dat bevalt me uitstekend. Alle goeds voor je gewenst! Hartelijke groet, Chantal

reageer
Bijgewerkt op:
Gepubliceerd:
Deel dit artikel