Cultuur deel je in jouw gemeente

Logo Cultuur deel je

Voer in jouw gemeente campagne voor cultuur bij de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2018, én daarna!

Wil je campagnecoördinator worden in jouw gemeente?

Meld je aan via JosefienePoll@lkca.nl
Dan bieden wij ondersteuning door:

  • Een online toolkit (met een stappenplan voor het benaderen en beïnvloeden van de lokale politiek in aanloop naar en na afloop van de gemeenteraadsverkiezingen)
  • Een helpdesk voor vragen en ondersteuning bij een plan van aanpak in jouw gemeente: JosefienePoll@lkca.nl
  • Een besloten Facebookgroep, waarin je tips en ervaringen deelt met andere mensen die in hun gemeente campagne voeren

Wil je online campagne voeren?

  • Like en deel berichten op social media die aansluiten bij de kernboodschap: maak gebruik van #cultuurdeelje #GR2018
  • Lever verhalen, filmpjes en foto’s die #cultuurdeelje laten zien. Die delen wij dan op onze Facebook-pagina en @cultuurdeelje op Instagram. Mail RalfSteenbeek@lkca.nl
  • Gebruik waar mogelijk het logo van 'Cultuur deel je'

Downloads

Inspiratie uit België

www.amateurkunsten.be/lokaleverkiezingen
www.debattle.be

Overzicht campagnecoördinatoren

Naam Organisatie Email Gemeente
Richard Smolenaers Mocca rsmolenaers@mocca-amsterdam.nl Amsterdam
Lummie Fokkema Keunstwurk + regionaal centrum voor de kunsten L.Fokkema@keunstwurk.nl Friesland
Ali Hendriksen Zangpedagoog en Concert en evenementenprogrammeur (MmusP) zangstudioalali@gmail.com Wageningen
Jan Bertin Pool Cultuurplein Noord Veluwe, Centrum voor de Kunsten jb.pool@cultuurpleinnoordveluwe.nl Noord-Veluwe
Marco Streefkerk
marco[at]manicmedia.nl
Haarlem
Richard en Aletta Jansen Combinatiefunctionaris cultuur richard@mczwartewaterland.nl Zwartewaterland
Imelda de Jong Onderwijsstore ifmdejonge@gmail.com Amersfoort
Jessy Geluk en Renske Brandhoff Centrum Kunst- en Cultuureducatie Oosterschelderegio j.geluk@centrumkce.nl

r.brandhoff@centrumkce.nl

Goes, Schouwen-Duiveland, Noord-Beveland, Borsele, Reimerswaal, Tholen en Kapelle
Judith Ensel Artfact judith.ensel@art-fact.nl Breda
Marion Bouwens marionbouwens@yahoo.com Doetinchem
Natascha Hanegraaf Rijnbrinkgroep natascha.hanegraaf@rijnbrink.nl Gemeenten in Overijssel
Edith Gloerich Welzijn Brummen E.Gloerich@WelzijnBrummen.nl Brummen
Saskia van Ham Bij Vrijdag saskia.vanham@bijvrijdag.nl Groningen
Fer Koolen Myouthic f.koolen@myouthic.nl Leudal en Peel & Maas
Simone Steeghs Kunst en cultuur educator simonesteeghs@outlook.com Roermond
Giovanni Masetti House of Arts Zaandam (HOAZ) giovanni@houseofartszaandam.com Zaandam
Erik Lamers Kunstencentrum Venlo elamers@kunstencentrumvenlo.nl Venlo
Emile Florack Rick (Regionaal instituut Cultuur- en Kunsteducatie) E.Florack@ricknet.nl Weert
Olga Kersten de BBLTHK cultuurmakelaar@bblthk.nl Wageningen
Akke Wiersma De Kubus Lelystad a.wiersma@dekubuslelystad.nl Lelystad
Appie Alfrink Zimihc directie@zimihc.nl Utrecht
Gert Bomhof Muziekschool Barneveld gertbomhof@lkca.nl Barneveld

contact

Josefiene Poll
naamJosefiene PollfunctieSpecialist beleidtelefoonnummer030 711 51 77e-mailJosefienePoll@lkca.nl